Personnel2018-04-05T14:07:36+00:00
Peter Öfverstedt
Peter ÖfverstedtCEO
Telephone: +46 (0)8 505 892 13
E-Mail: peter.ofverstedt@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70 410 44 54
Thomas Arnersten
Thomas ArnerstenCFO
Telephone: +46 (0)8-92 00 90
E-Mail: thomas.arnersten@jnmaskiner.se
Direct line: +46 (0)8-505 892 26
Stefan Backteman
Stefan BacktemanSales
Telephone: +46 (0)8 505 892 35
E-Mail: stefan.backteman@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-662 00 42
Magnus Fridlund
Magnus FridlundSales
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: magnus.fridlund@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-410 44 58
Christer Strömlund
Christer StrömlundSales
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: christer.stromlund@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-766 39 10
Urban Åström
Urban ÅströmSales
Telephone: +46 (0)8 505 892 38
E-Mail: urban.astrom@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-183 10 06
Anders Olsson
Anders OlssonQuotations
Telephone: +46 (0)8-92 00 90
E-Mail: anders.olsson@jnmaskiner.se
Direct line: +46 (0)8-505 892 32
Bengt Svensson
Bengt SvenssonService Manager
Telephone: +46 (0)8 505 892 24
E-Mail: bengt.svensson@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-410 44 53
Hanspeter Beyeler
Hanspeter BeyelerService
Telephone +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: hanspeter.beyeler@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70 256 78 57
Lars Högström
Lars HögströmService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: lars.hogstrom@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-316 44 59
Angelo Ignes
Angelo IgnesService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: angelo.ignes@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-410 44 57
Jens Josefsson
Jens JosefssonService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: jens.josefsson@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-659 95 20
Göran Larsson
Göran LarssonService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: goran.larsson@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70 873 88 05
Kent Nilsson
Kent NilssonService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: kent.nilsson@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-410 44 56
Lars Wallén
Lars WallénService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: lars.wallen@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70 555 47 89
Boine Wåhlberg
Boine WåhlbergService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: boine.wahlberg@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-753 02 04
Håkan Larsson
Håkan LarssonService
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: hakan.larsson@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-720 30 48
Kent-Arne Österlöf
Kent-Arne ÖsterlöfProduction engineer
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: kent-arne.osterlof@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-294 44 60
Hans Sandering
Hans SanderingSpare Parts
Telephone: +46 (0)8 505 892 23
E-Mail: hans.sandering@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70 753 02 07
Peter Gubernator
Peter GubernatorSpare parts
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: peter.gubernator@jnmaskiner.se
Direct line: +46 (0)8 505 892 40
Björn Öfverstedt
Björn ÖfverstedtSpare parts & Marketing
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: bjorn.ofverstedt@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70-104 40 18
Maj-Britt Järf
Maj-Britt JärfEconomy
Telephone: +46 (0)8 92 00 90
E-Mail: maj-britt.jarf@jnmaskiner.se
Direct line: +46 (0)8 505 892 34
Katerina Åström
Katerina ÅströmEconomy
Telephone: +46 (0)8 505 892 11
E-Mail: katerina.astrom@jnmaskiner.se
Cell phone: +46 (0)70 888 89 54
Den här sidan använder sig av cookies. Genom att fortsätta godkänner du villkoren för detta. Läs mer om cookies här, eller vår dataskyddspolicy här.

This site uses cookies. By continuing, you agree to the terms and conditions. Read more about our privacy policy here, or the cookie policy here.
Ok